Përmbledhje e pikave

Shtabi Ndërmjetësi ndërkombëtar me subjekte në Qipro, Belize dhe Ishujt Marshall
Rregullore CySEC, IFSC dhe ESMA
Platformat Tregtar MT4, MT5 dhe FBS
Instrumentet Forex, mallra, kriptomonedha, stoqe, indekse, metale, CFD
Kostot Kostot e tregtimit dhe diferencat janë mesatare krahasuar
Llogaria Demo Në dispozicion
Depozita minimale 1 USD për Global, 10 EUR për BE
Leva 1:3000
Komisioni për tregti Nr
Përhapja e fiksuar po
Depozita, Opsionet e tërheqjes Kartë krediti, kriptovaluta, Neteller, PerfectMoney, Skrill, Transfertë bankare, etj.
Arsimi Forex Education i disponueshëm për të gjithë klientët duke përfshirë Webinarët, Videot dhe Forex TV
Mbështetja e Klientit 24/7

Prezantimi

Rishikimi i FBS

FBS është një ndërmjetës ndërkombëtar në pronësi dhe operim nga Tradestone LTD me seli në Limasol, Qipro . Ndërmjetësimi u themelua në vitin 2009 dhe rregullohet nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbimi i Qipros ( CySEC ).

Ky ndërmjetës Forex, i cili shpejt fitoi vrull dhe ruan ende një reputacion të jashtëzakonshëm mes tregtarëve, duke arritur një normë të qëndrueshme të anëtarësimit të ri prej 7,000 në ditë , madje edhe një dekadë më vonë Me më shumë se 190 vende të pranishme. 15 000 000 tregtarë dhe 410 000 partnerë kanë zgjedhur tashmë FBS si kompaninë e tyre të preferuar Forex.

Rishikimi i FBS


Rishikimi i FBS

Përdoruesve u ofrohen pesë llogari të ndryshme tregtare të quajtura Cent, Micro, Standard, Zero Spread dhe ECN . Çdo llogari vjen me veçori dhe përfitime të ndryshme, të tilla si aftësia për të tregtuar pa komision me diferenca të ndryshueshme ose fikse ose komision bazuar në një llogari ECN.

Forex nuk është tregu i vetëm që ofron FBS për anëtarësimin e saj prej mbi 15 milionë tregtarësh, me CFD, aksione, Metale dhe Energji në platformat e tregtimit MetaTrader 4 dhe MetaTrader 5 për sistemet operative PC, Mac, Web, Android dhe iOS. Përdoruesit gjithashtu mund të kenë akses në shërbimet e tregtimit të kopjeve përmes FBS CopyTrade. dhe më shumë janë gjithashtu të tregtueshme me levë deri në 1:3000 (vetëm për klientët jashtë BE-së) dhe pa komisione që shoqërojnë shumicën e instrumenteve dhe llogarive.

Ndërmjetësi ofron gjithashtu përvojën më të mirë të klientit FBS organizon seminare dhe ngjarje speciale, duke u ofruar klientëve të saj materiale trajnimi, teknologji të avancuara të tregtimit dhe strategjitë më të fundit në tregun Forex, si dhe një gamë të gjerë promovimesh bonusi si depozitimi 100%. bonus , si dhe konkurse të ndryshme tregtare.

Përdoruesit mund të kontaktojnë ndërmjetësin 24 orë në ditë, 7 ditë në javë përmes telefonatës, bisedës së drejtpërdrejtë dhe mediumeve të tjera si Wechat, Line, Viber, Telegram dhe Facebook Messenger.

Pro Kundër
 • Ndërmjetësi i rregulluar me vite të gjata funksionimi
 • Mbrojtja e ekuilibrit negativ
 • Zgjerimi global
 • Ekzekutim super i shpejtë i tregtimit brenda 0,40 sekondave për 95% të tregtimeve
 • Mbështet një gamë të madhe metodash depozitimi
 • Leva e lartë deri në 1:3000 (vetëm për klientët jo-BE) u përshtatet mirë tregtarëve me rrezik më të lartë
 • Shërbimi shembullor, shumëgjuhësh i klientit është gjithmonë i disponueshëm
 • Klientët e BE-së kanë më pak opsione llogarie sesa përdoruesit në rajone të tjera
 • Gama e vogël e instrumenteve të ofruara
 • Rregullorja IFSC Belize me bazë në det të hapur.Çmimet

FBS është padyshim një broker i suksesshëm i tregtimit në internet dhe ka fituar çmime të panumërta që nga themelimi i tyre. Disa nga çmimet e tyre më të shquara përfshijnë; Programi më i mirë FX IB, Brokeri më i mirë FX Indonezia, Brokeri më i mirë Forex në Azinë Juglindore, Brokeri më i mirë Forex Tajlandë dhe Brokeri më i mirë ndërkombëtar Forex, Siguria më e mirë e fondeve të klientit në Azi 2015, Llogaria më e mirë e tregtimit Forex 2018 . Gjithashtu, FBS ka fituar shumë çmime të tjera për arsye të ndryshme.
Rishikimi i FBS


A është FBS i sigurt apo një mashtrim?

Jo vetëm që brokerimi FBS ka parë sukses të madh, por ato gjithashtu ofrojnë shërbime të sigurta dhe të besueshme të tregtimit në internet për klientët e tyre. FBS është i licencuar dhe rregulluar nga Komisioni Ndërkombëtar i Shërbimeve Financiare (IFSC) i Belizesë me numër licence IFSC/60/230/TS/19.
Rishikimi i FBS
Ndërmjetësi rregullohet gjithashtu nga Komisioni i Letrave me Vlerë dhe Shkëmbim i Qipros (CySEC) me emrin Tradestone Ltd. Megjithatë, ky rishikim bazohet në emrin e domenit FBS.com i cili autorizohet dhe rregullohet nga IFSC i Belizes.
Rishikimi i FBS

Ekzistojnë rregulla strikte për mbrojtjen e parave ndërsa FBS i mban fondet e tregtarëve në llogari të ndara, duke e bërë atë të paarritshëm për çdo përdorim tjetër të kompanisë, si dhe rrit aftësitë me mbrojtjen e Bilancit Negativ.

Duke qenë një firmë investimi në Qipro, FBS bie nën Skemën e Kompensimit, e cila mbron investimet e klientit në rast të falimentimit të ndërmjetësit.

Që nga marrja e licencës, tregtarët mund të jenë të sigurt se fondet e tyre janë të sigurta dhe se rregullatori siguron që FBS do të jetë në përputhje me direktivat e kuadrit legjislativ dhe rregullator.


Leva

Natyrisht, nivelet e levës rrisin madhësinë tuaj të tregtimit nga mundësia e tij për të shumëfishuar balancën fillestare duke sjellë mundësi të mëdha për fitime më të larta. Si zakonisht, ofrohet levë në varësi të disa faktorëve duke përfshirë nivelin tuaj të ekspertizës, vendbanimin, cilin instrument tregtoni si dhe bie nën kufizimet rregullatore.

 • Leva deri në 1:3000: Për anëtarët ndërkombëtarë jashtë BE-së
 • Leva në llogaritë Standard, Micro dhe Zero-Spread shkon deri në 1:3000, që është ndër më të lartat në botë. Të gjitha llogaritë e tjera kanë levë deri në 1:1000 përveç llogarisë ECN, e cila ofron deri në 1:500.


Megjithatë, gjithmonë sigurohuni që të mësoni se si të përdorni levën me zgjuarsi në mënyrë që jo vetëm të fitoni, por të reduktoni rreziqet e humbjes së shpejtë të parave tuaja. Në të vërtetë, leva më e lartë përfshin një rrezik të lartë të humbjes paralelisht me opsionin e tij fitues, i cili mund të mos jetë alternativa më e mirë edhe për fillestarët.

Llogaritë

Ndërmjetësimi i tregtimit në internet FBS është shumë pranues dhe mbështetës për pothuajse çdo lloj tregtari. FBS u ofron klientëve të tyre zgjedhjen midis 5 llogarive të ndryshme tregtare, secila me dallime të vogla për t'iu përshtatur më mirë nevojave të tyre. Në përgjithësi, kushtet e tregtimit të përshkruara në këto llogari ndryshojnë, por janë shumë të favorshme. Shihni llogaritë tregtare dhe kushtet e tyre të tregtimit të pasqyruara më poshtë.
Rishikimi i FBS

Çdo llogari vjen me veçori dhe përfitime të ndryshme. Për shembull, llogaria Cent, Micro dhe Standard janë pa komision. Secila prej këtyre ofron opsione të përhapjes fikse ose lundruese dhe depozita të ndryshme minimale fillestare nga vetëm 1 dollarë deri në 100 dollarë.

Llogaritë Zero Spread ofrojnë një përhapje fikse zero pips me një komision të lartë nga 20 dollarë për lot, si dhe levë të lartë prej 1:3000. Përdoruesit mund të hyjnë gjithashtu në llogarinë ECN e cila ka depozitën minimale më të lartë prej $1,000 me komisione prej 6 $ për lot, diferenca luhatëse nga 1 pip dhe levën maksimale deri në 1:500.


Si të hapni një llogari?


Përfundimisht hapja e një llogarie me FBS nuk është një proces shumë i komplikuar, përdoruesit thjesht duhet të klikojnë në butonin Hap llogarinë në faqen e internetit të ndërmjetësit . Kjo më pas do ta çojë përdoruesin në një faqe regjistrimi

 1. Futni të gjithë parametrat tuaj duke përfshirë Emrin, emailin, Telefonin, etj
 2. Ju do të merrni një lidhje konfirmimi në emailin tuaj për të ndjekur procesin
 3. Pas marrjes së aksesit në menaxhimin e llogarisë tuaj në internet, mund të filloni Llogarinë Demo në këtë fazë
 4. Përcaktoni llojin e llogarisë që dëshironi të hapni dhe zgjidhni monedhën tuaj bazë
 5. Specifikoni përvojën dhe pritjet tuaja tregtare me pyetësin në internet
 6. Ngarko dëshmi të adresës, identitetit, etj. (Sipas kërkesave rregullatore)
 7. Klikoni Submit, lejoni disa ditë pune për të verifikuar dokumentet dhe llogarinë tuaj
 8. Ndiqni me depozitimin e parave
 9. Vendosni nëse dëshironi të tregtoni produkte FX, aksione ose të tjera dhe filloni të tregtoni

Rishikimi i FBS

FBS gjithashtu ofron llogari tregtare demo që japin pikërisht atë që mund të kërkoni. Llogaria Demo rekomandohet shumë për fillestarët dhe nëse dëshironi të testoni mjedisin e tregtimit FBS Forex.

Instrumentet

Ndërmjetësimi i tregtimit FBS përmban një gamë të gjerë instrumentesh të tregtueshme në tregjet globale që klientët e tyre të tregtojnë. Për shembull, tregtarët mund të marrin pjesë në tregtimin e 75 instrumenteve CFD financiare që mbulojnë Forex, Indekset, Energjitë, Metalet dhe Aksionet. Ndërsa shtrirja e aktiveve të tregtueshme të ofruara është mjaft e vogël në krahasim me disa ndërmjetës, gama e tregjeve të disponueshme për tregtim janë i gjerë.

Më poshtë është një listë e vetëm disa prej tregjeve të disponueshme për tregtim:

FOREX stoqe TREGUES
AUDNZD Apple DAX 30
EURUSD Ford NASDAQ
GBPJPY Microsoft SP 500
CADCHF Metalet Energjitë
USDBRL XAUUSD Nafta e papërpunuar WTI
USDRUB XAGUSD Nafta bruto Brent
CNHJPY Paladium
Rishikimi i FBS

Platformat

Si shumica e ndërmjetësve të bazuar në ECN dhe teknologjisë, FBS ofron një platformë të fuqishme për të ekzekutuar porositë, përmes liderit të tregut, MetaTrader4 dhe MetaTrader5. Ata janë ofrues të teknologjisë së palëve të treta që kanë përvojë të gjerë në tregtimin e teknologjisë. Rezultati janë platforma tregtare të rafinuara mirë dhe efikase.

Të dyja këto platforma janë shumë të avancuara dhe të sofistikuara, ndërsa në të njëjtën kohë janë shumë miqësore dhe të lehta për t'u përdorur.

Platformat MetaTrader të ofruara nga FBS përbëhen nga platformat WebTrader dhe platformat e shkarkueshme. Të gjitha platformat janë plotësisht të pajtueshme me Windows, Mac, sistemet operative si dhe shfletues të shumtë të internetit për versionet e bazuara në ueb dhe Mobile.

Në përgjithësi, të dyja platformat tregtare MT4 dhe MT5 të ofruara janë relativisht të njëjta. Dallimi kryesor midis të dyjave është se platforma tregtare MT5 ka një ndërfaqe të përmirësuar tregtare, disa veçori shtesë dhe është më e përshtatshme për tregtimin e të gjitha aktiveve financiare përveç Forex. Prandaj, tregtarët që kërkojnë të marrin pjesë vetëm në tregjet Forex do të zgjedhin platformën MT4 dhe tregtarët më të fokusuar në një shumëllojshmëri më të gjerë tregjesh do të zgjedhin platformën MT5.
Rishikimi i FBS

Ueb Platform


Tregtimi në internet është shumë komod pasi nuk keni nevojë të shkarkoni ose instaloni ndonjë softuer, thjesht hyrjen time në internet përmes një shfletuesi që mund ta tregtoni menjëherë. Megjithatë, zakonisht tregtari i uebit përmban më pak mjete ose personalizon parametrat dhe është një version mjaft i thjeshtuar i platformës.


Platforma e desktopit


MT4, MT5 është gjithashtu i disponueshëm si një platformë desktopi e cila është më e përshtatshme për tregtarët aktivë dhe profesionistët për shkak të shtesave dhe opsioneve të saj gjithëpërfshirëse.


FBS MetaTrader 4

Është i disponueshëm për Windows dhe Mac dhe ofron veçori të tilla si:


Rishikimi i FBS

FBS MetaTrader 5

Është i disponueshëm për Windows dhe Mac dhe ofron veçori të tilla si:

Rishikimi i FBS

Platforma celulare MT4 MT5


Të dyja platformat e tregtimit MT4 dhe MT5 të ofruara nga FBS shfaqin aplikacione tregtare celulare të shkarkueshme për pajisjet mobile iOS dhe Android. Aplikacioni i tregtimit celular mund të shkarkohet falas nga Apple App Store dhe Google Play Store. Aplikacionet e tregtimit janë plotësisht të optimizuara për ekranin celular dhe kanë të njëjtin funksionalitet si platformat e desktopit. Gjithashtu, tregtarët që duan të përdorin faqen e internetit të FBS në një pajisje celulare munden, pasi ajo është optimizuar për të punuar edhe në pajisje celulare.

Ajo ofron veçori të tilla si
 • Të gjitha mjetet MT
 • 3 lloje tabelash
 • 50 tregues
 • Tregtoni mbi 50 palë monedhash
 • Qasuni në historinë tuaj të tregtimit 24/7
 • Grafikët interaktive në kohë reale mund të zgjerohen dhe lëvizen
 • Redaktoni dhe menaxhoni porositë
 • Dhe me shume.

Si të hyni në iPhone MT4

Hapi 1 : Hapni App Store në iPhone tuaj. Gjeni MetaTrader në App Store duke futur termin MetaTrader në fushën e kërkimit. Klikoni ikonën MetaTrader për të instaluar softuerin në iPhone tuaj.

Hapi 2 : Tani do t'ju kërkohet të zgjidhni midis Identifikimit me llogarinë ekzistuese / Hapni një llogari demo. Duke klikuar ose Identifikohu me llogarinë ekzistuese/Hap një llogari demo, hapet një dritare e re. Futni FBS në fushën e kërkimit. Klikoni ikonën FBS-Demo nëse keni një llogari demo, ose FBS-Real nëse keni një llogari të vërtetë.

Hapi 3 : Futni hyrjen dhe fjalëkalimin tuaj. Filloni të tregtoni në iPhone tuaj.
Tregtar i platformës celulare FBS

Platforma celulare FBS Trader

Njihuni me FBS Trader, një aplikacion platformë tregtare gjithëpërfshirëse që ju jep akses në instrumentet më të kërkuara të tregtimit në botë direkt nga xhepi juaj. Merrni të gjithë funksionalitetin e nevojshëm të mbështjellë në një aplikacion të lehtë por të fuqishëm dhe aksesoni tregtitë tuaja 24/7 nga çdo pajisje iOS ose Android.

Ajo ofron veçori të tilla si
 • Mbi 50 palë monedhash dhe metale për të tregtuar në lëvizje me kushtet më të mira
 • Ndiqni normat e monedhës në kohë reale duke përdorur grafikët e çmimeve dhe mos humbisni kurrë momentin e duhur
 • Ndërfaqja inteligjente ju lejon të modifikoni porosinë tuaj dhe cilësimet e llogarisë me disa klikime
 • Është po aq i fuqishëm sa MetaTrader, por shumë më i thjeshtë
 • Qasuni në tregjet në mbarë botën - në çdo kohë, kudo
 • Depozita dhe tërheqje të menjëhershme përmes mbi 100 sistemeve të pagesave
 • Ekipi profesional mbështetës që i përgjigjet pyetjes suaj 24/7
Rishikimi i FBS

Komisionet dhe Përhapjet

Ndërmjetësimi i tregtimit FBS pranon të gjitha nivelet e përvojës së tregtarëve dhe për këtë arsye ofron llogari tregtare me depozita minimale nga 1,00 dollarë dhe llogari tregtare profesionale ECN me depozita minimale nga 1,000 dollarë.
Rishikimi i FBS
Ndërmjetësi ofron gjithashtu informacione të detajuara minimale dhe tipike të përhapjes dhe informacione shkëmbimi për çdo lloj llogarie dhe klasë aktivesh që tregtohen në faqen e tij të internetit , siç tregohet më poshtë:
Rishikimi i FBS

Në përgjithësi, spread-et dhe komisionet e ofruara nga FBS janë mjaft të favorshme dhe konkurruese me standardet e industrisë .


Promovimet dhe bonuset

Tregu FBS ofron një sërë bonusesh dhe promovimesh të cilat përfshijnë:
 • Partitë e tregtarëve të FBS
 • Merrni makinë nga FBS
 • Bonusi i tregtisë 100
 • 100% Bonus depozite
 • Kthim parash
 • Leva 1:3000
 • Bonusi i fillimit të shpejtë me FBS Trader
 • Shumë Konkurs
Detajet e tyre mund të gjenden në faqen e saj të internetit

Tërheqjet e depozitave

FBS u ofron tregtarëve të tyre një gamë të gjerë opsionesh depozitimi dhe tërheqjesh Shumica e depozitave janë pa pagesë dhe tërheqjet kanë komisione të ndryshme në varësi të metodës së përdorur.

 • Viza
 • kuletat elektronike Neteller, SticPay, Skrill dhe Perfect Money

Depozitat përmes sistemeve të pagesave elektronike përpunohen në çast. Kërkesat për depozitim nëpërmjet sistemeve të tjera të pagesave përpunohen brenda 1-2 orësh gjatë departamentit financiar të FBS.

Ju mund të financoni llogarinë tuaj në zonën tuaj Personale, nëpërmjet seksionit "Operacionet financiare", duke zgjedhur cilindo nga sistemet e disponueshme të pagesave.

Rishikimi i FBS

Tërheqja e parave nuk është një proces i komplikuar, pasi ju duhet të hyni në zonën e menaxhimit të llogarisë suaj tregtare dhe të paraqisni një kërkesë për tërheqje. Zakonisht FBS proceson tërheqjet brenda 1-2 ditëve të punës, megjithatë lejoni kohë shtesë përpunimi për ofruesin tuaj të pagesave.

Gjithashtu, ajo që është më e mira FBS ofron tarifë 0$ si për tërheqjet ashtu edhe për depozitat . Megjithatë, gjithmonë sigurohuni që të kontrolloni drejtpërdrejt me ofruesin tuaj të pagesave në rast se ndonjë tarifë hiqet, gjithashtu në varësi të vendit tuaj të origjinës.

Rishikimi i FBS

Si mund të tërhiqem?

Ju mund të tërhiqni para nga llogaria juaj në Zonën tuaj Personale .

 1. Klikoni në "Financat" në menynë në krye të faqes .

  Rishikimi i FBS
 2. Zgjidhni "Tërheqja".
 3. Zgjidhni një sistem të përshtatshëm pagese dhe klikoni mbi të.
 4. Specifikoni llogarinë tregtare nga e cila dëshironi të tërhiqeni.
 5. Specifikoni informacionin për llogarinë tuaj të portofolit elektronik ose të sistemit të pagesave.
  Për tërheqje nëpërmjet kartës, klikoni në shenjën "+" për të ngarkuar anët e pasme dhe të përparme të kopjes së kartës suaj.
 6. Shkruani shumën e parave që dëshironi të tërhiqni.
 7. Klikoni në butonin "Konfirmo tërheqjen".


Veçori e tregtimit: FBS CopyTrade

Bashkohuni me ligën e investitorëve të zgjuar me FBS CopyTrade. Kjo platformë tregtare sociale ju lejon të ndiqni strategjitë e interpretuesve më të mirë të tregut dhe t'i kopjoni ato për të fituar para pa mundim. Kur profesionistët përfitojnë, përfitoni edhe ju!

Gjithashtu i lejon tregtarët të ndajnë tregtitë e tyre me investitorët ndërsa paguhen me një çmim monetar fiks 5%

Pse FBS CopyTrade?

 • Hyni në treg pa ndonjë njohuri specifike financiare
 • Fitoni para pa mundim - qetësohuni ndërsa të tjerët punojnë
 • Investoni në vetëm një trokitje !
 • Depozitoni dhe tërhiqni përmes një sërë sistemesh pagese
 • Ndiqni të gjithë përparimin tuaj dhe menaxhoni rreziqet
 • Rritni shumën tuaj të investimit sa herë që është e nevojshme
Rishikimi i FBS


Edukimi Kërkimor

FBS u ofron tregtarëve të tyre një qendër arsimore dhe kërkimore gjithëpërfshirëse që është e mbushur me burime dhe përmbajtje arsimore. Për shembull, tregtarët kanë akses në analitikën e tregut si lajmet Forex, analizat ditore të tregut dhe televizionin Forex. Për sa i përket materialit edukativ, tregtarëve u jepet një udhëzues forex, këshilla për tregtarët, uebinarë, mësime video, seminare dhe një fjalor.
Rishikimi i FBS
Ata gjithashtu kanë akses në mjetet e tregtarëve duke përfshirë një kalendar ekonomik për të gjurmuar lajmet, konvertuesin e monedhës për llogaritje të lehta dhe kalkulatorë Forex.
Rishikimi i FBS
Kjo është një pikë veçanërisht e mirë për fillestarët , pasi së pari duhet ta kuptoni mirë industrinë, të praktikoni strategjinë përmes Llogarisë Demo, e cila është e disponueshme në një bazë të pakufizuar dhe më pas vijon me tregtimin Live.

Në përgjithësi, ne ishim shumë të impresionuar me shtrirjen e përmbajtjes arsimore dhe burimeve të kërkimit të tregut.

Mbështetja e Klientit

Niveli i kujdesit dhe mbështetjes ndaj klientit të ofruar nga FBS është vërtet fenomenal. Tregtarët mund të kontaktojnë përfaqësuesit e mbështetjes 24 orë në ditë, 7 ditë në javë përmes emailit, bisedës së drejtpërdrejtë, Telegramit, WeChat dhe telefonit me numra të shumtë ndërkombëtarë në një larmi gjuhësh, duke përfshirë anglisht, spanjisht, frëngjisht, portugalisht, indonezisht, malajzianisht, vietnamezisht, Turqisht, urdu, arabisht, hindisht, bengali, tajlandez, kinezisht, japonez dhe birmanisht
Rishikimi i FBS
Gjithashtu, klientët mund të planifikojnë një telefonatë mbrapa nëse preferojnë të mos presin. Megjithatë, përfaqësuesit e mbështetjes janë përgjithësisht të shpejtë për t'u përgjigjur dhe miqësorë me përgjigjet e tyre.

Metodat shtesë të mbështetjes përfshijnë një ndërveprim nëpërmjet kanaleve të ndryshme të mediave sociale ose faqes së gjerë FAQi cili mbulon pyetjet në lidhje me regjistrimin dhe verifikimin, ndryshimin dhe rikuperimin e të dhënave personale, operacionet financiare, kushtet e tregtimit, platformën e tregtimit dhe më shumë.
Rishikimi i FBS

konkluzioni

Ndërmjetësimi i tregtimit në internet FBS është një broker ndërkombëtar tregtar i përdorur gjerësisht në Forex dhe CFD që përmban një sërë aktivesh të tregtueshme në tregjet globale. FBS është një ndërmjetës tregtar në det të hapur që ngre disa shqetësime, megjithatë, ata kanë një reputacion të shkëlqyer dhe janë të licencuar dhe rregulluar nga IFSC. FBS mbështet të gjitha llojet dhe nivelet e përvojës së tregtarëve dhe u ofron atyre kushte të favorshme tregtimi dhe komisione dhe tarifa të ulëta. Tregtarët në FBS kanë një përzgjedhje të shkëlqyer të platformave tregtare për të zgjedhur dhe mund të tregtojnë një sërë asetesh financiare me të gjitha mjetet dhe veçoritë e nevojshme për të pasur sukses.

Nëse jeni duke kërkuar për një ndërmjetës të besueshëm dhe të ndershëm, merrni parasysh hapjen e një llogarie në FBS. Do të habiteni se sa e lehtë dhe e rehatshme mund të bëhet tregtimi në Forex kur pas jush qëndron një kompani profesionale.

Megjithatë, do të ishim të lumtur të dinim mendimin tuaj personal për FBS, ju mund të ndani përvojën tuaj në zonën e komenteve më poshtë ose të na kërkoni disa informacione shtesë nëse kërkohet.

Thank you for rating.